Rande

Popis

Milý Peter,

výber fotografa na svadbu bol pre nás veľmi dôležitý a jeho hľadaním sme strávili dlhé hodiny na internete. Tvoje fotky a webová stránka nás hneď oslovili. Navyše sme získali na teba aj skvelé odporúčanie od našej kamarátky. Osobné stretnutie nám len potvrdilo, že ty si ten pravý človek pre nás. Si veľmi priateľský, sympatický človek a hlavne profesionál. Dokážeš uvoľniť atmosféru, čo nám pomohlo prekonať trému. Oceňujeme tvoju kreativitu a usmerňovanie pri fotení. Páčilo sa nám, že pri výbere kompozície a prostredia na fotenie si kládol dôraz na miesta, ktoré sú s nami späté a pre nás blízke. Rande fotenie sme si užili naplno. Fotky sme si prezerali stále dokola. Pozitívne reakcie od našich priateľov sú dôkazom toho, že s výsledkom sme dvojnásobne spokojní.

Danka & Maroš

Inka & Adam
Lucka & Michal
Simonka & Vašík
Veronika & Peťo
Maťa & Marek
Janka & Martin
Ivetka & Igor
Peťo,

po úspešnom rande fotení sme sa už vôbec nebáli svadobného dňa (jedine zlého počasia :-)). Iniciatívne si fotil prípravu nevesty a rekvizity, ktoré sme ti nachystali. Ako nevesta som si ani nevšimla, kedy mi zmizli šaty a „pózovali“ v záhrade. Nafotil si prvý pohľad ženícha na nevestu ako aj všetky dôležité okamihy toho dňa. Spríjemnil si atmosféru a vyčaril úsmev na našich tvárach. Ďakujeme, že si bol súčasťou nášho významného dňa a zvečnil si ho na krásnych fotografiách.

Danka & Maroš

" alt="">
Danka & Maroš
Rande
Lenka & Janko
Ahoj Peter,

touto cestou by sme sa ti chceli veľmi pekne poďakovať za tvoju prácu.

Svadobné fotografie boli hlavne pre mňa, nevestu, kľúčové, keďže sa k nim vraciam pravidelne, aby som si pripomenula náš úžasný deň. Dostali sme na teba kontakt cez kamarátkinu kamarátku a keď som uvidela pár fotiek z ich svadby, hneď som vedela, že chcem teba ako nášho svadobného fotografa. Dokázal si úžasne zchytiť atmosféru miesta a chvíle, kde s minimom rekvizít a bez použitia Photoshopu si nás zachytil takých, akí sme, bez umelých póz a hraných úsmevov. Komunikácia s tebou bola vždy priamočiara a efektívna, čo bolo pre nás, organizujúcich svadbu zo zahraničia, veľká pomoc. Doteraz dostávame komplimenty na naše úžasné svadobné fotografie a s radosťou odporúcame toho „nášho slovenského fotografa“. Zeláme ti veľa veľa práce a spokojných zákazníkov, verím, že nie som sama, čo som si dala vyvolať 500 svadobných fotografií, pretože boli také skvelé, že som si nevedela vybrať :-)

Katarina & Owen, 14.06.2014, Planinka

" alt="">
Kate & Owen
Rande