O mne

...kto som?

Jednoduchý chalan, ktorý zachytáva svadobné dni spoza objektívu už 5 rokov. Mojim cielom je zvečniť emócie, atmosféru a nezabudnuteľné momenty v uvolnenej, priateľskej atmosfére. Aj vy môžete po dĺhych rokoch spomínať na detaily Vášho veľkého dňa s úsmevom na perách.

Ak Vás zaujali moje fotografie, neváhajte ma kontaktovať.

Zverejnili o mne

Martina a Juraj, Kaštieľ Dolná Krupá a TAZ Trnava

Huráááá ďaľší pondelok:) Vieme, že väčšina z vás sa asi neteší tomuto faktu tak ako my tu v Perfect Day, ale pre nás to znamená, že máme pre vás ďaľšiu dávku inšpirácie, čo nám robí nám obrovskú radosť:)

Dnes máme pre vás krásnu svadbu Martiny a Juraja, ktorú nám poslal fotograf Peter Hečko.

Neveste Martinke a ženíchovi Jurajovi sme položili pár zvedavých otázok, aby sme sa dozvedeli viac o nich a ich svadbe, takže ak ste “ready” tak poďme hneď na to:)

Prečítajte si celý článok

Kate a Ian, Hrad Červený Kameň

A už je to tu zasa. Áno áno, hádate správne, ďaľší pondelok dorazil a s ním samozrejme aj ďaľšia dávka inšpirácie. Dnes opäť v podobe reálnej svadby od vás našich čitateľov.

Fotograf Peter Hečko mal tú čest zachytiť svojím fotoaparátom anglicko-slovenskú svadbu Katky a Iana, ktorá sa odohrávala na úžasnom Hrade Červený kameň, o ktorej si môžete teraz prečítať pár riadkov priamo od nevesty Katky.

Prečítajte si celý článok

Svatba Katky a Owena

Nevěsta Katka napsala… Náš príbeh je príbehom Slovenky a Walešana, našich úžasných rodín, takmer zmeškaných zásnub, stratenej svadobnej kytice a veľkej lásky.

Stretli sme sa na Hawaii pred 4 rokmi, kde nás predstavila moja najlepšia kamarátka. Prvú pusu sme si dali u mňa v izbe, v dome mojich rodičov v Trnave, o pol roka neskôr. Po pár mesiacoch denného skypovania a low cost letov sem a tam som si zbalila kufor a odišla z domu za mužom svojho života do Walesu.

Prečítajte si celý článok

Rande Danka a Maroš

Vždy je krásné objevit fotografie mladého, zamilovaného páru, který má celý život před sebou. Když k tomu přidáte oblíbené místo a koníčky (v tomto případě doslova), pohodu je cítit na míle daleko.

Prečítajte si celý článok

Tomáš a Veronika

Dnes sme si pre vás pripravili opäť raz jednu inšpiratívnu svadbu, aby sme vám dokázali, že všetko čo je krásne a originálne nemusí jednoznačne pochádzať zo zahraničných svadieb, ale že aj my tu u nás máme skvelé priestory a úžasných dodávateľov, ktorí vám dokážu vyčariť nádhernú svadbu.

Prečítajte si celý článok

O mne
O mne
O mne